Main Menu

Online Služby

Ostatní

 €

Reklamní agentura

Nabízíme Vám široké spektrum služeb. Zabýváme se tvorbou reklamy, vizitek, kopírováním, výrobou razítek, prodejem spotřebního materiálu a kancelářské techniky.

Součástí našich aktivit je i realizace reklamy mnoha technologiemi. Jsme mladá, rozvíjející se firma, která má v úmyslu své služby neustále rozšiřovat a zlepšovat.

Máte-li zájem dozvědět se o naší činnosti více, prohlédněte si prosím naši prezentaci.

Přejeme Vám příjemně strávený čas.

Celá naše firma vždy přistupuje k realizaci každé služby či zakázky s důrazem na estetickou a vizuální hodnotu konečného výsledku. Nedílnou součástí přístupu ke každému zákazníkovi je proto i profesionální a ověřený způsob přípravy grafických návrhů. Tyto jsou buď celkově připraveny kreativním oddělením agentury, nebo se použije ucelený návrh dodaný zákazníkem, popřípadě je zpracován návrh podle předběžné představy zákazníka - pokaždé však za dodržení podmínek a zásad solidní péče o klienta.

Spolupracovníci naší firmy jsou sehraný a kompaktní tým, který je schopen okamžitě a dynamicky řešit i ta nejnáročnější přání svých zákazníků, související s úspěšným vyřešením i takřka nemožných požadavků. K tomuto nám napomáhá nejmodernější technické zázemí, které umožňuje plnit požadavky v libovolných oblastech zákaznického servisu.

Nevíte jak nejlépe prodat váš nový výrobek?
Nemáte čas hledat kvalitní a spolehlivou tiskárnu?
Schází Vám samolepky či etikety?
Potřebujete se zviditelnit lépe než vaše konkurence?
Začínáte podnikat, rozvíjíte svou společnost?

Přenechejte nám Vaše starosti v oblasti reklamy a dodávek spotřebního materiálu, papíru a kancelářských potřeb. Nenašli jste něco na našich www?...
Vyhovíme Vám dle Vašich poptávek...

Kontaktujte nás... (individuální přístup, smluvní ceny...).IP 54.158.194.80 EM-DESIGN | Reklamní agentura © 2018 EM-DESIGN, Powered by Zen-cart.